"DZIWNY ROK"

Utworzono dnia 28.01.2021

"JA i  świat w 2020 roku" - konkurs pod hasłem:  "Dziwny Rok"

Rok 2020 był najdziwniejszym ze wszystkich w XXI wieku. Nasze życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz nasze możliwości rozwoju bardzo się zmieniły.

W jaki sposób ten rok wpłynął na nas, naszych bliskich i cały świat? Jak wyglądało życie w tych nietypowych czasach?

Chętni uczniowie klas IV – VII przedstawili swoje spostrzeżenia w formie prac plastycznych.

W ramach konkursu uczniowie wykonali prace plastyczne dowolną techniką.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzili: dyrektor p. Alina Banaszak, wicedyrektor p. Mariusz Wróblewski, przedstawiciel Rady Rodziców p. Donata Łapacz i nauczycielka plastyki p. Elżbieta Fagasińska, po obejrzeniu prac stwierdziła, że wszystkie są tak oryginalne i ciekawe, że zasługują na wyróżnienie.

Uczestnicy konkursu:

Jenerowicz Maria, Dominiak Olga, Taczała Maja, Reśliński Konrad, Torczyński Przemysław, Leśniarek Julia, Dziatkiewicz Szymon, Leśnierowski  Jakub, Szwedek Jakub, Tyrka Piotr, Czajczyńska Zuzanna, Malińska Marta, Sowiński Szymon.

Prace można obejrzeć w szkole  w korytarzu przy wejściu do sekretariatu.

Organizatorem i fundatorem nagród było Stowarzyszenie Kultura i Turystyka dla Młodych KUL-TUR-a. Osoby odpowiedzialne za przebieg konkursu i przygotowanie wystawy: Elżbieta Kornacka i Elżbieta Fagasińska.

Wszystkich wyróżnionych w konkursie zapraszamy po odbiór nagród dopiero po powrocie do szkoły – miejmy nadzieję, że wkrótce. Informację przekażemy  w terminie późniejszym.

"DZIWNY ROK"

Utworzono dnia 28.01.2021, 10:28