ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

Utworzono dnia 03.04.2017

Uczniowie z Kółka Językowego Szkoły Podstawowej pod opieką nauczycielki p.Mileny Owczarek zorganizowali przedstawienie w języku angielskim dla przedszkolaków. Uczniowie zaprezentowali doskonale wszystkim znaną bajkę o Czerwonym Kapturku (LITTLE RED RIDING HOOD). W tytułową rolę wcieliła się Wiktoria Parzyńska, w roli złego wilka wystąpił Mateusz Siwy, dzielnym leśniczym, który uratował Kapturka i babcię był Mikołaj Łosiniecki, pojawili się także: Gracjan Woliński jako tata głównej bohaterki, Julia Woitaliek– babcia Kapturka, Michał Wysocki jako zając oraz Julia Lisiecka i Jan Kantek jako narratorzy. Inscenizacja pokazywała tradycyjną historię Czerwonego Kapturka ubarwioną o kilka ciekawych momentów. Po przedstawieniu odbyły się zajęcia integracyjne. Uczniowie przygotowali dla przedszkolaków kolorowanki przedstawiające cztery scenki z inscenizacji. Wspólnie kolorowali oraz  rozmawiali na temat tych wydarzeń. Natomiast przedszkolaki zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w j. angielskim. Z wielkim zaangażowaniem uczyły starszych kolegów i koleżanki swojej ulubionej piosenki „Rolly Polly”. Na zakończenie zajęć uczniowie zrobili wspólne pamiątkowe zdjęcie.

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

Utworzono dnia 03.04.2017, 15:25