POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

Utworzono dnia 14.11.2019

8 listopada trzecioklasiści udali się z wizytą do Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu przy ulicy Żeromskiego 2. Celem wizyty było rozwijanie wśród dzieci zainteresowań pracą zawodową dorosłych.

W GOPS bardzo serdecznie powitała nas pani Daria Ciesiółka, która opowiedziała dzieciom o zawodzie pracownika socjalnego, o codziennych działaniach ośrodka. Natomiast uczniowie, z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego na ręce pani Darii złożyli wszystkim pracownikom wyrazy uznania za ogrom  pracy niesionej ludziom znajdującym się  w potrzebie. Życzyli satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym. To interesujące spotkanie pani Daria zakończyła słodką niespodzianką.

Dyrektor GOK pani Patrycja Woźniak-Konecka opowiedziała dzieciom o działalności społeczno- kulturalnej na terenie gminy Chocz i oprowadziła po pomieszczeniach tego ośrodka. Uczniowie mogli przymierzyć piękne mundury orkiestry dętej. Kto wie, może w przyszłości zostaną członkami tej orkiestry. Uczniowie podziękowali pani dyrektor za miłe przyjęcie, za przekazanie ciekawych informacji związanych z działalnością GOK. Życzyli zdrowia, zadowolenia w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej. Na koniec czekała na dzieci smaczna niespodzianka przygotowana przez panią dyrektor GOK i przewodniczącą RR Emilię Szkudlarek.

Uczniowie z wizyty w GOPS i GOK  wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia. Wychowawczynie panie Milena Owczarek i Grażyna Skałecka dziękują rodzicom za ciekawe, interesujące spotkania.

POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

Utworzono dnia 14.11.2019, 08:42