NIEZWYKŁE SPOTKANIE W GOK W CHOCZU

Utworzono dnia 28.03.2018

27 marca 2018r uczniowie klas pierwszych podziwiali wystawę królików rasowych hodowanych przez pana Gabriela Kaczmarka. Pan Kaczmarek przepięknie opowiadał na temat rasy i o przygotowaniach zwierząt na liczne pokazy. Odpowiadał też na mnóstwo pytań zadawanych przez dzieci, a dotyczących ich żywienia, chorób, rozmnażania się, pomieszczeń itd.  Prezentowane króliki wzbudziły wśród dzieci olbrzymi zachwyt, gdyż jest to duża rasa i niewielu z nas miało wcześniej okazję takie olbrzymy podziwiać. Obejrzeliśmy zdobyte puchary w licznych pokazach oraz prezentację multimedialną „Rasy królików”. Dziękujemy p. G. Kaczmarkowi za zainteresowanie dzieci hodowlą królików.

Pani dyrektor Patrycja Woźniak-Konecka przygotowała dla dzieci warsztaty, podczas których mali artyści wykonali ślicznego królika. Było bardzo miło i przyjemnie.

W ramach cyklu spotkań „Poznajmy zawody naszych rodziców” p. Patrycja, mama Maksyma z I a opowiedziała o pracy dyrektora GOK. Szczegółowo omówiła zajęcia organizowane dla dzieci w wieku szkolnym oraz pokrótce przedstawiła swoją  wizję funkcjonowania kultury w  gminie. Pani dyrektor oprowadziła nas po swoim gabinecie. Umiliła nam czas grając na organach.

Wychowawczynie p. Urszula Piasecka i p. Grażyna Skałecka wraz z uczniami dziękują pani dyrektor Patrycji Woźniak-Koneckiej za zorganizowanie tego wspaniałego, przedświątecznego spotkania.

NIEZWYKŁE SPOTKANIE W GOK W CHOCZU

Utworzono dnia 28.03.2018, 07:49