MAGICZNY MIKOŁAJKOWY WIECZÓR W KLASIE III A

Utworzono dnia 10.12.2019

5 grudnia 2019r uczniowie z klasy III a przygotowali dla swoich rodziców i rodzeństwa mikołajkowe przedstawienie. Inscenizacja składała się czterech scen. Olga Dominiak pięknie zagrała na keyboardzie piosenkę „Świeć gwiazdeczko, mała świeć”, a Nikodem Krawczyk akompaniował do piosenki „Jingle bells”. Inscenizacja ukazuje nam wędrówkę chłopca po świecie, który postanawia odszukać mamę. Rozmawia z wieloma bajkowymi postaciami. We śnie przychodzi do Jasia dobra wróżka, która namawia go do powrotu do domu.  Wtedy chłopiec odnajduje mamę i dokonuje się w nim pozytywna, świąteczna przemiana. Inscenizacja przedstawia także spotkanie ze Św. Mikołajem na miarę XXI wieku. Pracowite Elfy pomagały Mikołajowi, odbierać przychodzące faksy, telefony, sms-y, e-maile, podania, listy. Zmęczony pracą Mikołaj chętnie obejrzał świąteczny taniec dziewczynek. Następnie dzieci wręczyły rodzicom oraz dyrekcji własnoręcznie przygotowane upominki, a po chwili one same zostały obdarowane prezentami. Przesłanie tego spotkania jest czytelne, że należy być dobrym dla wszystkich, że każdy może zostać św. Mikołajem, że dawać innym i dzielić się z innymi to prawdziwe szczęście. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Spotkanie zakończyło się przy kawie i świątecznym ciastku przygotowanym przez Radę Rodziców.

Wychowawczyni klasy pani Milena Owczarek dziękuje rodzicom za uszycie przepięknych bajkowych strojów, za zaangażowanie w przygotowanie tego magicznego, przedświątecznego spotkania.

Magiczny mikołajkowy wieczór w klasie III a

Utworzono dnia 10.12.2019, 09:20