Utworzono dnia 12.12.2019

Dnia 4 grudnia 2019 roku Rada Rodziców Przedszkola wraz z wychowawczyniami zorganizowała „Spotkanie z Mikołajem” w Gminnym Ośrodku Kultury w Choczu. Spotkanie rozpoczęło się od występu Studia Teatralnego KRAK- ART z Krakowa pt. „ Świąteczna gorączka Olafa”, w którym główni bohaterzy Lodowej Krainy przygotowywali się do Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl opowiadał o miłości i przyjaźni oraz uczył współpracy. Sponsorem spektaklu była Dyrektor GOK p. Patrycja Woźniak – Konecka. Następnie odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu „Moje drzewo genealogiczne” zorganizowanego przez p. Mirosławę Ostrowską. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Po czym nadszedł czas na powitanie gościa wieczoru św. Mikołaja. Dzieci powitały go piosenkami i kolędami, za co Mikołaj  odwdzięczył się im prezentami. Po emocjonującym spotkaniu do zabawy zaprosiły dzieci animatorki z Fundacji Humana. Rodzice mogli w tym czasie poczęstować się łakociami przygotowanymi przez Radę Rodziców i zakupić na kiermaszu świąteczne stroiki. Wieczór upłynął wszystkim w bardzo miłej atmosferze.

Życzenia świąteczne wszystkim zebranym przekazała: p. Anna Gierczak – przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola, p. Patrycja Woźniak- Konecka – dyrektor GOK  oraz p. Mariusz Wróblewski  w- ce dyrektor Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Choczu.

Utworzono dnia 12.12.2019, 17:13