Wolontariusze podsumowali projekt Chocki Klocki!

Utworzono dnia 05.09.2016

Piknik podsumowujący pracę w projekcie Chocki Klocki zorganizowaliśmy w sobotę 2 lipca 2016 na Rynku w Choczu (promocja pikniku odbyła się tydzień wcześniej 26.06.2016). Podczas pikniku, na którym promowaliśmy przygotowaną przez uczniów grę miejską „Chocka Enigma”  odbyły się również warsztaty biżuteryjne, modelowanie balonów, malowanie twarzy. Poczęstowaliśmy wszystkich ciastem, uczestnicy mogli obejrzeć wystawę zdjęć z naszych działań i pograć w wielkie gry planszowe.

Wieczorem odbyło się podsumowanie naszych działań w szkole w Kwileniu, na które zaprosiliśmy wielu gości. Przygotowaliśmy warsztaty dla dzieci z tej szkoły, poczęstunek dla wszystkich i wspólną zabawę. Każdy z uczestników projektu oraz wieczornego spotkania otrzymał naszą publikację oraz buton z logo gry miejskiej. Pan Robert Czajczyński wykonał nam profesjonalne zdjęcia grupowe.

W skład grupy projektowej wchodzili uczniowie:

• Martyna Urbaniak
  • Szymon Roszak
  • Bartosz Biesiada
  • Hubert Cierniak

Opiekunki grupy: Anna Klauza, Renata Urbaniak, Anetta Orlicka i Lucyna Roszak serdecznie dziękują wolontariuszom za współpracę! Praca z Wami to była prawdziwa przyjemność!

Zapraszamy na nasz profil:

Wolontariusze podsumowali projekt Chocki Klocki!

Utworzono dnia 05.09.2016, 21:37