Wolontariusze na I Biegu Króla Kazimierza Wielkiego.

Utworzono dnia 13.03.2016

32 wolontariuszy z grupy „Ciepłe Serca” pracowało podczas organizacji I Biegu Króla Kazimierz Wielkiego w Choczu!

Po szkoleniu, które odbyło się w piątek 4 marca w Zespole Szkół w Choczu, wolontariusze rozpoczęli pracę w biurze zawodów w niedzielę 6 marca. Od godziny 9.30 trwały przygotowania, a o 10.00 pierwsi uczestnicy biegu zgłosili się po swoje numery startowe. O 11.20  uczestnicy biegu przemaszerowali na linię startu. Wolontariusze w tym czasie pomagali przy rejestracji i biegu dzieci, zadbali o dobre funkcjonowanie depozytu i ustawili 3 punkty wodne na trasie biegu. Świetnie spisały się nasze cheerleaderki pod opieką Pani Katarzyny Czajczyńskiej! W sportowej rywalizacji wzięło udział blisko 500 osób, w tym 140 dzieci wzięło udział w Biegu Królewny i Królewicza. Najlepsi zawodnicy kategorii open otrzymali puchary i nagrody pieniężne. Organizatorami biegu byli: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „NASZ DOM”, Urząd Miejski Gminy Chocz.

11 marca (w piątek) Pani Anna Koniewicz-Kruk i Pani Monika Piłka serdecznie podziękowały wszystkim wolontariuszom i opiekunom za profesjonalną pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Obie strony mają nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy współpracować.

Wolontariusze: Klaudia Strzyżykowska, Łucja Głuchowska, Weronika Grzelarczyk, Julia Grygiel, Martyna Urbaniak, Julia Skórzybut, Nikola Bogucka, Sandra Bogucka, Julia Szymańska, Marta Urbaniak, Patrycja Jabczyńska, Marcelina Mączka, Weronika Urbaniak, Wiktoria Lisiecka, Anita Wojtas, Joanna Kostanowicz, Julia Urbaniak, Roksana Latańska, Aleksandra Nowicka, Magdalena Urbaniak, Natalia Durska, Natalia Dyc, Maja Augustyniak, Beata Derezińska, Damian Wójcik, Juszczak Klaudiusz, Kacper Szkudlarek, Konrad Górczyński, Szymon Roszak, Bartłomiej Biesiada, Szymon Marek, Damian Kuczyński.  Opiekunowie: Anna Klauza, Renata Urbaniak, Anetta Orlicka, Katarzyna Czajczyńska i Przemysław Klauza (w zastępstwie za chorego Mariusza Wróblewskiego).

GALERIE: