WOLONTARIUSZE NA CHOCKIM DNIU Z PLANSZÓWKAMI

Utworzono dnia 28.11.2018

„Dzięki współpracy Senioralnego Centrum Wolontariatu ze Szkolną Grupą Wolontariuszy "Ciepłe Serca" oraz Kołem nr 4 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Choczu udało się zorganizować "Dzień z planszówkami". W sali Gminnego Centrum Kultury we wspólnej zabawie uczestniczyli przedstawiciele kilku pokoleń” – pisze Damian Cieślak w Gazecie Pleszewskiej. Przygotowania do zorganizowania tego spotkania rozpoczęły się już pod koniec września. Koordynatorka projektu – Lucyna Roszak – ustaliła z Panią Ryszardą Kaźmierską i wolontariuszami termin imprezy na sobotę 10 listopada 2018 roku. Wcześniej, bo w środę 7 listopada, wolontariusze przygotowali i przeprowadzili dla seniorów „warsztat szkoleniowy” z zasad wybranych gier planszowych. W czasie Chockiego dnia z planszówkami w gry planszowe grały przedszkolaki, ich rodzice i dziadkowie. Można było wziąć udział w konkursie, wypić kawkę lub herbatkę i poczęstować się ciastkiem. Bardzo ucieszył nas fakt, że aż tyle osób skorzystało z naszej propozycji spędzania czasu wolnego i mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej. Wolontariuszami byli: Sandra Szmytka, Zofia Mielcarek, Julia Woitaliek, Magdalena Mądrecka, Maria Wróblewska, Natalia Wysocka, Laura BartoszekSandra Marcinkowska, Aleksandra Kaczyńska, Natalia Martyna, Aldona Czajczyńska, Aleksandra Kubasik, Aleksandra Boruszczak i Tomasz Woźniak. Nasze szeregi wzmocnili wolontariusze – absolwenci: Wiktoria Lisiecka, Szymon Roszak i Bartek Biesiada, za co serdecznie im dziękujemy.  Opiekę sprawowały Anna Klauza i Renata Urbaniak.

Zapraszamy na naszą stronę na fb:  https://www.facebook.com/cieple.serca/

WOLONTARIUSZE NA CHOCKIM DNIU Z PLANSZÓWKAMI

Utworzono dnia 12.11.2018, 21:36