SZKOLNY DZIEŃ DZIECKA i BIEG RODZINNY

Utworzono dnia 01.06.2018

1 czerwca w Zespole Szkół w Choczu  upłynął na sportowo. Dyrekcja ZS w Choczu, działające przy szkole Stowarzyszenie Kultura i Turystyka dla Młodych oraz Rada Rodziców zaprosili do aktywnego spędzenia  święta uczniów i rodziców.

Pani dyr. Alina Banaszak powitała serdecznie uczniów świętujących tego dnia oraz przybyłych rodziców. Następnie odbyła się rozgrzewka poprowadzona przez pana Macieja Kornackiego i Bieg indywidualny, w którym startowały chętnie dzieci z wszystkich klas oraz Bieg rodzinny, do którego przystąpiły rodzinne zespoły.

Stowarzyszenie odpowiedzialne było za przygotowanie biegów.

W Biegu indywidualnym W 1. kategorii wiekowej wygrali :

1m. Wiktor Woldański , 2m. Kamil Kubiak, 3m. Jan Rybarczyk;

W 2. kategorii :

1m Maksymilian Czapski. 2m. Szymon Sowiński, 3m. Michał Wysocki

W 3 kategorii:

1m. Kamil Piasecki, 2m. Piotr Tyczyński, 3m. Mikołaj Martyna;

W 4. kategorii:

1m. Bartosz Rybarczyk, 2 m. Oskar Szkudlarek, 3m. Igor Bisiorek.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali w nagrodę kupony na pizzę w pizzerii „Toscania” w Choczu ufundowane przez Radę Rodziców. Przedstawicielki  RR panie: Monika Piłka, Emilia Szkudlarek i Anna Woldańska  pogratulowały zwycięzcom i wręczyły nagrody.

Na zakończenie spotkania  wręczone zostały Puchary Dyrektora Szkoły oraz nagrody za bieg dla drużyn rodzinnych. Zespoły te otrzymały kupony na rodzinny posiłek w Restauracji „Piotruś” w Choczu oraz pizzerii „Toscania” w Choczu ufundowane przez właścicieli tych lokali i pewnego anonimowego sponsora.

Nagrody do zrealizowania w Restauracji „Piotruś” otrzymali:

Wiktoria z rodziną!  Gabrysia z rodziną! Klaudia z rodziną! Julia z rodziną! Amelia z rodziną!

Maksymilian z rodziną!

Nagrody do zrealizowania w pizzerii „Toscania” otrzymali:

Szymon z rodziną! Antek z rodziną! Janek z rodziną! i … Szymek z rodziną!

KOCHANI W RODZINIE SIŁA! RODZINA TO PODSTAWA!

Cała fotorelacja przygotowana przez Marcelinę i Wiktorię do obejrzenia na stronie Stowarzyszenia ... na fb

SZKOLNY DZIEŃ DZIECKA i BIEG RODZINNY

Utworzono dnia 01.06.2018, 22:14