PODRÓŻE KSZTAŁCĄ … – SPOTKANIE Z ABSOLWENTKĄ NASZEJ SZKOŁY

Utworzono dnia 29.04.2019

Uczniowie z klasy Va gościli Weronikę Czajczyńską – absolwentkę naszej szkoły. Weronika opowiedziała o swoich wrażeniach z podróży po świecie, swoich dalszych planach oraz tym jak ważne i przydatne jest posługiwanie się j. angielskim w różnych zakątkach świata.

Często zamyśleni wpatrujemy się przed siebie i marzymy by móc zwiedzić świat. Weronika zachęcała nas do podróżowania po świecie, bo nic nie daje tyle radości co poznawanie nowych miejsc, ludzi, kultur i smaków. Stwarza nam nieskończenie wiele możliwości. Dzięki nim możemy się rozwijać, również poprzez naukę j. obcego. Weronika podróżując poznała kulturę, tradycję i życie codzienne ludzi mieszkających w Kanadzie, Grecji, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Turcji, Tunezji oraz Wielkiej Brytanii. Zaprezentowała nam piękne zdjęcia ze swoich wypraw, podkreślając jednocześnie, że każde miejsce, które odwiedziła było wyjątkowe. Przed naszą absolwentką dalsze wojaże, zdradziła nam, że jej wielkim pragnieniem jest podróż do Dubaju i Japonii. Mamy nadzieję, że spełni swoje marzenia i nas odwiedzi, by podzielić się wrażeniami z tym niesamowitych miejsc.

PODRÓŻE KSZTAŁCĄ … – SPOTKANIE Z ABSOLWENTKĄ NASZEJ SZKOŁY

Utworzono dnia 29.04.2019, 10:30