Czerwiec 2023

Utworzono dnia 27.06.2023

W czerwcu odbyło się 9. zajęć z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach rządowego programu "Laboratorium Przyszłości".

Były to zajęcia:

1. Prosto i zdrowo - /ZRK 5b - A. Wechman/
- Uczniowie używają blendera do skomponowania koktajli wg własnych upodobań kulinarnych i zdrowotnych

2. Zdrowy posiłek - /ZRK - klasa 6a Agnieszka Kaczkowska/
- Uczniowie korzystali z desek do krojenia, noży, aby przygotować zdrowy posiłek, następnie robili zdjęcia.

3. Fotorelacja /kl. VI a j. polski E. Kornacka/
- Teatrzyk Zielona Gęś – miniatury dramatyczne Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Stworzenie galerii zdjęć z zajęć.

4. Poznawanie “małej ojczyzny” /geografia kl. 7 - W. Wegner/
- Uczniowie podczas lekcji terenowej poznawali ciekawe miejsca miasteczka Chocz oraz dokumentowali je wykorzystując szkolny aparat fotograficzny oraz kamerę cyfrową.

5. Zabawy muzyczno-ruchowe /Muzyka kl. 2b K.Bukowska/
- Uczniowie poznali zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem dostępnych materiałów: kubeczki, plastelina ,nakrętki itp. Zdjęcia  zostały wykonane aparatem fotograficznym.

6. Dzień Dziecka /ZRK - kl. 4a Agata Wechman/
- Z okazji Dnia Dziecka uczniowie pod kierownictwem rodziców przygotowali zdrowe przekąski. Efekty pracy zostały sfotografowane.

7. Tworzymy quiz /J. niemiecki - kl. VIII b/ Agata Wechman/
- Uczniowie użyli laptopa w celu zorganizowania konkurencji w znajomości słownictwa dot. czasu wolnego i sportu. Wykorzystali platformę Kahoot.

8. Zdrowe przekąski między lekcjami - warsztaty kulinarne. /zrk; 6b; E. Fagasińska/
- Uczniowie klasy 6b mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami przygotowując zdrowe przekąski. Na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

9. Bezpieczne wakacje /zrk 5a - A. Wechman/
- Uczniowie oglądali film nt. bezpiecznego zachowania nad wodą i postępowania w razie niebezpieczeństwa, w tym celu użyty został laptop i projektor.

Czerwiec 2023

Utworzono dnia 27.06.2023, 10:34