PODSUMOWANIE PROGRAMU EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZEGO „ABC DOBREGO ZACHOWANIA” W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Utworzono dnia 22.05.2019

22 maja odbyło się w Szkole Podstawowej w Choczu spotkanie podsumowujące realizację programu edukacyjno-wychowawczego „ABC Dobrego Zachowania”. Program ten miał wspomagać uczniów w osiąganiu wszechstronnego rozwoju tj.  kształtować nawyki kulturalnego zachowania, komunikowania się z rówieśnikami i dorosłymi, dbać o kondycję fizyczną uczniów,  brać odpowiedzialność za własne postępowanie, dbać o bezpieczeństwo własne i innych, prawidłowo korzystać z mediów, portali i urządzeń komputerowych, kształtować pozytywne postawy  i kierować się przyjętymi w szkole wartościami.

Na dzisiejszym spotkaniu wychowawcy udekorowali Damy i Dżentelmenów klas, a pani dyrektor wręczyła wyróżnionym uczniom słodki upominek, który został ufundowany przez Radę Rodziców i Dyrekcję szkoły. W tym roku Damą i Dżentelmenem zostali:

Klasa I a   Kinga Heronimczak , Dawid Karolewski

Klasa I b   Wiktoria Czajczyńska, Kacer Maćkowski

Klasa II a  Lena Buller, Maksym Konecki

Klasa II b  Nicola Kuźnicka, Konrad Reśliński

Klasa III Magdalena Dropińska, Przemysław Torczyński

Klasa IV a  Marta Kubasik, Patryk Karolewski

Klasa IV b  Maja Orlicka, Mikołaj Bukowski

Klasa V a Amelia Sowińska, Marcin Banaszak

Klasa V b Marta Wieczorek, Dominik Latański

Klasa VI  Oliwia Juszczak, Kacper Skałecki

Spotkanie uświetnili uczniowie z klas młodszych, którzy śpiewali i recytowali wiersze o przyjaźni i promujące dobre zachowanie, a swoje umiejętności taneczne pokazała grupa „Happy feet”. Natomiast uczniowie z klasy V a zachęcali do codziennego używania magicznych słów oraz przygotowali i zaprezentowali modę szkolną. Całość prowadziły Zosia Mielcarek i Aleksandra Boruszczak z klasy VII. Zadania ujęte w harmonogramie programu zostały zrealizowane i opublikowane na stronie Internetowej szkoły. Koordynator programu dziękuje dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, uczniom, obsłudze szkoły za udaną współpracę. Spotkanie podsumowujące program edukacyjno-wychowawczy „ABC Dobrego Zachowania” zorganizowała p. Milena Owczarek we współpracy z p. Grażyną Skałecką, p. Barbarą Sobolewską i p. Urszulą Piasecką.

Utworzono dnia 22.05.2019, 21:54

Czerwiec 2019