KONKURSY WIEDZY na temat WIEŚCI znad PROSNY z okazji 20 rocznicy ukazania się pierwszego numeru

Utworzono dnia 02.12.2015

W październiku i listopadzie ogłoszone zostały dwa konkursy. Pierwszy skierowany  był do wszystkich  czytelników naszego pisemka.

Do konkursu zgłosiło się 32 uczniów, ale tylko 7 z nich odpowiedziało poprawnie na wszystkie pytania konkursowe.
Redakcja ufundowała nagrody rzeczowe, a Pani Emilia Szkudlarek, której bardzo dziękujemy,  bony pieniężne do realizacji w sklepiku szkolnym.
Szczęście podczas losowania sprzyjało: Oliwii Banaszak (bluza); Bartkowi Witczakowi (sportowa kurtka ); Tomkowi Woźniakowi (przybory szkolne i kalkulator);  Oksanie Malich i Julii Wysockiej (przybory szkolne) oraz Marysi Stacherskiej i Kasi Michniackiej  (bony).
Kolejny konkurs to: „Konkursu wiedzy o gazetce szkolnej dla gimnazjalistów". Udział wzięli uczniowie klas pierwszych i drugich. Oprócz wiedzy historii pisemka, uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością pięknego czytania, sprawnego wyszukiwania informacji z gazetki oraz pracy w zespole. Zwyciężyła, w dogrywce, klasa IIb reprezentowana przez: Kornelię Juszczak, Aleksandrę Kaźmierską, Oliwię Filipiak i Nikolę Bogucką. II miejsce zajęła klasa Ib, III- IIa i IV- Ia.
Nagrody ufundowane zostały przez: dyrekcję ZS w Choczu, p. Emilię Szkudlarek oraz redakcję „Wieści”.

Utworzono dnia 02.12.2015, 21:25