Jubileusz „Wieści znad Prosny”

Utworzono dnia 07.12.2015

4 grudnia 2015 r. w Zespole szkół w Choczu miało miejsce spotkanie z okazji 20-lecia istnienia gazetki szkolnej „Wieści znad Prosny”.  Wieczór razem spędzili byli i obecni redaktorzy pisemka, władze szkolne i gminne oraz zaprzyjaźnieni współpracownicy i przedstawiciele prasy lokalnej.

Młodzież gimnazjalna w ramach projektu edukacyjnego przygotowała prezentację multimedialną na temat historii gazetki. Pani dyrektor ZS Alina Banaszak wręczyła statuetki i okolicznościowe zestawy do pisania wszystkim opiekunom stałych dodatków do gazetki  tzn. Paniom:  Joannie Woźniak, Agnieszce Parzysz i Agacie Wechman oraz opiekunce  Pani Elżbiecie Kornackiej i obecnym redaktorkom „Wieści…” - Klaudii Strzyżykowskiej, Adriannie Żółtowskiej,  Oliwii Banaszak i Patrycji Jabczyńskiej. Władze gminne podziękowały wszystkim, którzy byli i są związani z pisemkiem, bo dzięki niemu  przekazywane są wiadomości ze szkoły i gminy do szerszego odbiorcy, a artykuły zamieszczane w niej,  promują naszą małą ojczyznę.

Tort urodzinowy zasponsorowała Rada Rodziców  przy ZS w Choczu. Upiekła go Pani Emilia Szkudlarek. Dziękujemy! Był pyszny! Świeczki na torcie zdmuchnęły obecne redaktorki, a pokroiły go „dziewczyny” z pierwszego składu redakcyjnego, czyli Panie : Fabianka Wegner, Joanna Stencel  (Biadasiewicz) i Monika Piłka (Augustyniak).

Jubileusz „Wieści znad Prosny”

Utworzono dnia 07.12.2015, 21:29

ZAŁĄCZNIKI: